معرفی کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: محمدرضا عرفانی-دهه 1960 میلادی

Set in postwar Britain, The Dwarfs describes the intertwined lives and concerns of four young Londoners: Len, working at the Euston train station but fascinated by abstract mathematics; Mark, a sometime actor; and Virginia and Pete, a young couple trying to define their relationship amid the powerful, sometimes destructive forces at work among the four. In the evolution of this quadrilateral friendship and the strains it creates, Harold Pinter explores how ordinary lives are molded by the limitations and boundaries of sexuality, intimacy, and mortality. It is a world populated by dwarfs — young people who have departed, only to leave emptiness.


خرید کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر
جستجوی کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر در گودریدز

معرفی کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر از نگاه کاربران
کوتوله ها کار اولیه است. این است که از برخی از دوستان صحبت کردن ساخته شده است. این یک درام اسطوره ای است. من آن را دوست نداشتم. بررسی های دیگر من اینجا را ببینید!

مشاهده لینک اصلی
@ صبح بخیر و آب میوه @

مشاهده لینک اصلی
هارولد پینتر، برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 2005، برای نمایشهایش در سراسر جهان شناخته شده است. البته یک دلیل منطق £ به این نویسنده در £ مشهور است برای رمان، شاید این اولین و único خود را، اما همچنین © متر می شود autêntica catástrofe وجود دارد. بنابراین، این کتابی است که بیش از حد وعده داده است. در ابتدا نوشته شده در سال 1950 و بعدا در سال 1989 اصلاح شد، آن را به زندگی و روابط چهار جوان انگلیسی بریتانیا در دوره پس از جنگ اشاره می کند. روابط طوفان و شخصیت مخرب، که در آن شخصیت مرکزی همیشه ویرجینیا، تنها زن در گروه است. به خواننده داده می شود که تمام پهنای باند فکری و صمیمی ای را که این حلقه دوستی را اداره می کند، بداند. با این حال، تغییر فضای گیج کننده است، همراه با یک زبان همیشه روشن و به وضوح سبک تئاتر. خواننده در تاریخ گم شده است، در فضا گم شده است و در بعضی مواقع علاقه به شخصیت ها را از دست می دهد. من تعجب می کنم که اگر پینکر در ساختن این کتاب اشتباه بزرگی انجام نداد. در حقیقت انتزاعی نیست که در یک داستان جذاب وجود داشته باشد، ما را به تعجب می اندازد که آیا کتاب خود کوتوله ای از ادبیات انگلیسی نخواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به مناسبت گفتگوهای افلاطون به من یادآوری کرد، نه تنها به این دلیل که گفتگو ارتباط بین شخصیت ها و ایده های آنها است، بلکه به این دلیل است که این ایده ها از طریق برای من این است که پوچ بودن را باید در راه دور خواند و درک کرد تا بتوانیم آن را درک کنیم. همانطور که ما در پوشش کتاب نگاه می کنیم، اگر ما خیلی نزدیک به آن هستیم، نمی توانیم جزئیات آن را ببینیم؛ اما اگر ما در آن را بیشتر نگاه کنید، ما می توانید ببینید نمایندگی نیمی از صورت در capa.Ao خواندن روایت این posiçà £ فاصله ضروری به تلاش برای درک یک سری SA © از سخنرانی که خواندن برای اولین بار در £ متوجه propósito آنها بود. سخنرانی devaneavam atravà © ها phasic، هنر، دین از £، اخلاقی، یک ‰ TICA، جنسیت و به خصوص که در relaçÃμes شخصی تراوش - در حال حاضر در £ متوقف می شود صحبت کردن با خصیصه های ذاتی mesmas.Nà £ درجه à © یک کتاب بد، و ATA © دوست داشت به عنوان خوانده شده، هر چند وجود دارد توسط بار lá insuportáveis به دلیل سبک چگونه متن à © ارائه شده است - این سبک است که دولت از ذهن شخصیت ها از .

مشاهده لینک اصلی
کوتوله ها (کوتوله ها) توسط هارولد پینتر. کتاب بسیار جالب است، خواندن مشغول است، هر چند، شما نمی بلافاصله به شایستگی را وارد کنید و آن را سخت به کشف کردن که چهار شخصیت اصلی و آنچه را که نویسنده می خواهد برای انتقال با آوردن دیالوگ خود را (چون © این همه چیز در مورد، گفت و گو صرف و نه @ @ همیشه خطی، طرح عملا وجود ندارد) و به خصوص که @ @ قهرمان کوتوله، اما پس از آن، به آرامی شروع به درک ... ... دورف خواهد بود شاید ترس ما؟ احساسات ما از ناکافی بودن، ناامنی ما، ناسازگاری و تناقضات ما؟ من معتقدم که این در نهایت پیام نهایی این کتاب است، پنجرهیی که به عمیقترین خودمان باز میگردد که گاهی اوقات به خودمان پنهان میشود. زیبا! برای تجدید نظر، هر چند! اکنون همه چیز لخت است همه تمیز است همه چیز پوشیده شده است یک چمن وجود دارد یک درختچه وجود دارد یک گل وجود دارد

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر


#جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات انگلیس - #ادبیات مدرن - #دهه 1960 میلادی - #ادبیات نمایشی - #نمایشنامه درام -
#انتشارات نیلا - #هارولد پینتر - #محمدرضا عرفانی
کتاب های مرتبط با - کتاب کوتوله ها و چهار نمایشنامه دیگر


 کتاب خلسه مادی
 کتاب شب ایگوانا
 کتاب گرینگوی پیر
 کتاب به خونسردی
 کتاب ساعت شوم
 کتاب وراجی روی نیل