معرفی کتاب کلمات

اثر ژان پل سارتر از انتشارات نیلوفر - مترجم: امیر جلال الدین اعلم-دهه 1960 میلادی

Jean-Paul Sartres famous autobiography of his first ten years has been widely compared to Rousseaus Confessions. Written when he was fifty-nine years old, The Words is a masterpiece of self-analysis. Sartre the philosopher, novelist and playwright brings to his own childhood the same rigor of honesty and insight he applied so brilliantly to other authors. Born into a gentle, book-loving family and raised by a widowed mother and doting grandparents, he had a childhood which might be described as one long love affair with the printed word. Ultimately, this book explores and evaluates the whole use of books and language in human experience.


خرید کتاب کلمات
جستجوی کتاب کلمات در گودریدز

معرفی کتاب کلمات از نگاه کاربران
چرا دروغ بگم... بیشتر مجذوب طرح جلد زیبای کتاب شدم تا چیز دیگه ای... ترجمه ی خانم فروغان به نظر ترجمه ی قوی نیست... مال آقای اعلم رو ندیدم... کسی که میخواد بخردش اول این دو تا رو مقایسه کنه بعد

مشاهده لینک اصلی
به سوی سارتر من احساسات بسیار متضاد دارم، اما باید اعتراف کنم که این کتاب با شکوه نوشته شده است، که به این معنی نیست که من در بسیاری از موارد خسته شدم، زیرا این کار را انجام داده است. بخش اول، که در مورد دوران کودکی اش می گوید، آن را خیلی دوست داشتم، اما از قسمت دوم من شروع به صعود شدید کردم. به رغم همه چیز، من فکر می کنم این یک کتاب ضروری برای درک Sartre است، زیرا در پلاسما ایده های خود را به عنوان نویسنده و مسئولیت های او.

مشاهده لینک اصلی
من به پایان رسیدم، شما Sartre ta3abtni. من Sartre، شخصیت و هوش خود را به ستایش از صداقت او و عدم امکان نابغه اش، اما از نظر سبک من چیزی از چنین

مشاهده لینک اصلی
شیر دادن پول خود را بفروش

مشاهده لینک اصلی
زندگینامه ژان پل سارترز در سال 1964 به زبان انگلیسی به سال 1964، سالی که او جایزه نوبل ادبیات را دریافت کرد، منتشر شد و در اوایل دوران کودکی و تأثیراتی که منجر به تصمیم او برای تبدیل شدن به یک نویسنده شد، پدرش فوت کرد. یک نوزاد؛ در نتیجه او و مادرش آن ماری بازگشت به خانه پدر و مادر خود را در لبه پاریس. به عنوان تنها فرزند، ژان پل جوان توسط مادر و پدربزرگ و مادربزرگش پرورش داده شد و بزرگترین نفوذ او را به عنوان فرزند پدرش چارلز Schweitzer، استاد ادبیات آلمان و برادرزاده البرت Schweitzer برنده جایزه نوبل بود. سال های اولیه سارتر در انزوا کامل از سایر کودکان صرف شده بود و او در سنین ابتدایی به طور غریزی خواند. با بیشترین تاثیرات داستان های ماجراجویانه که مادر و مادربزرگش به او داده بودند، به دلایلی از پدربزرگش بود. او شروع به بازی داستان های عمل کرد که براساس خواندنش ایجاد کرد و به زودی شروع به نوشتن داستان هایی درباره این ماجراها کرد. در دوران کودکی او، پدربزرگ و مادربزرگش در زمینه تدریس و خواندن بیشتر تأثیر گذار بودند و از همسر و دخترش در تشویق سارتر برای پیگیری حرفه ای به عنوان یک نویسنده، حمایت کرد. زندگینامه به دو فصل بلند، خواندن و نوشتن تقسیم می شود. فصل اول بسیار جالب است، همانطور که سارتر ما را به خانواده اش معرفی می کند و شادی های کودکی اش را به ما نشان می دهد. با این حال، نیمی از کتاب بیش از حد طولانی بود، با overemphasis و overanalysis نوشتن او و تاثیرات آن، با حداقل توجه به زندگی خارج از کشور، خانواده اش و چند دوست که او ساخته شده است. با وجود یک شروع امیدوار کننده من این واژه ها را به عنوان ناامید کننده و بعضا ناخوشایند خواندن به دلیل عدم تعادل و داستان سارتر ناقص و ناسازگار یافتم.

مشاهده لینک اصلی
عجیب و غریب سارتر این است که او کامو برای نوشتن بیش از حد به سادگی و به طور مستقیم انتقاد می کند، اما، رک و پوست کنده، در تفکر قرن بیستم بیش از سارتر هیچ افزون تر و ناچیز نیست. در اینجا ما شاهد این هستیم که خود را به اسطوره سازی بدون ذهن متوسل می کنیم در حالی که سعی می کنیم به شدت آن را به عنوان تجزیه و تحلیل شبه افراطی متفکر نشان دهیم. حقیقت ساده این است که این مرد چیزی برای گفتن ندارد. مانند بسیاری از @ @ @ @ های عجیب و غریب از دوران مدرن او احساس یک احساس پر از خود را توسط یک مادر بچه گربه داده شده و کورکورانه به سن که هموطنان همسایگان بی معنی به معنی چیزی تنها به دلیل آن که آنها تنبل بود برای دیدن آن را در خود. مردان مانند سارتر به علت نابینایی، شانس و، متناقض، هماهنگی دقیق با @ every man @، برتری دارند.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب کلمات


#ادبیات فرانسه - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات اگزیستانسیالیسم - #خود زندگی نامه - #دهه 1960 میلادی - #فلسفی -
#انتشارات نیلوفر - #ژان پل سارتر - #امیر جلال الدین اعلم
کتاب های مرتبط با - کتاب کلمات


 کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)
 کتاب بهار زندگی دوشیزه جین برودی
 کتاب پابرهنه ها تمرین انقلاب می کنند
 کتاب قهرمانان و گورها
 کتاب پرواز کن کبوترم
 کتاب زمستان