معرفی کتاب شیدایی لل. و. اشتاین

اثر مارگریت دوراس از انتشارات اختران - مترجم: قاسم رویین-دهه 1960 میلادی

Le ravissement de Lol V. Stein یک رمان نوشته شده توسط Marguerite Duras است و در سال 1964 توسط Gallimard در فرانسه منتشر شده است. طرح توهین آمیز لول استین تقریبا به طور کامل بر تمایلات شخصیت های مرکزی و تلاش های راویان برای درک تاریخ لعنتی متمرکز می شود. داستان از اوج و انقراض، داستان حافظه و تنش جنسی را بیش از عمل جسمی افزایش می دهد. لول استین یک زن جوان زیبا است، به طور امن ازدواج کرده، در یک زندگی راحت سکونت - و یک فضانورد. بازگشت با شوهر و فرزندانش به شهر که در آن چند سال پیش، عروسش او را برای یک زن دیگر رها کرده بود، او به شدت کشیده شده است تا این فاجعه طولانی را دوباره بازسازی کند.


خرید کتاب شیدایی لل. و. اشتاین
جستجوی کتاب شیدایی لل. و. اشتاین در گودریدز

معرفی کتاب شیدایی لل. و. اشتاین از نگاه کاربران
شما میتوانید بررسی خود را در اینجا بخوانید: https: //burninghousepress.com/2017/07 ...

مشاهده لینک اصلی
در یک کلمه: هیپنوتیزم با این حال، حیرت انگیز است. این پس از خواندن داستان کوتاهی که من در آن نوشتم شامل یک قهرمان زن بود که شبیه به لول بود، توسط استاد نوشتاری خلاق من در کالج به من توصیه شد. لحظه هایی وجود دارد که، همانطور که یک نظرسنجی می گوید، مارگوریته دروس چنین خواننده ای را با شیوه ای که از زبان استفاده می کند، قرار می دهد، که خواننده تقریبا احساس می کند @ drugged @. یک رمان فریبنده و وابسته به عشق شهوانی از شخصیت های متقاطع که به دلیل از دست دادن، وسواس و فضیلت رانده شده اند. لول توسط یک ضرب وشتم است که برش بسیار عمیق را از بین می برد، او هرگز نمی تواند قطعات را انتخاب کند و به یک فرد کامل تبدیل شود. در عوض، او سایه یک زندگی واقعی را زنده می کند و از طرز فکری خود از ژاک و آمریكا زندگی می كند. تاتیانا در عین حال، از طریق تغییر چشمگیر چشم انداز، خواننده همچنین می تواند یک وسواس و اعتیاد به انسان را به یک زن / شخصیت غم انگیز و آسیب دیده نگاه کند. همانطور که من آن را به یاد می آورم، هیچ چیز وابسته به عشق شهوانی در مورد صحنه عشق بین ژاک \u0026 amp؛ لول هنگامی که آن را در نهایت رخ می دهد؛ در حقیقت، این غم انگیز و غم انگیز است. کمی مزاحم. در حالی که جاذبه قابل ملاحظه ای بین این دو شخصیت وجود دارد، من آن را به عنوان آخرین نگرش ناتوانی Lols به احساس تفسیر کردم. او ممکن است بتواند از طریق دیگران به طور غیرقانونی زندگی کند، اما او نمیتواند یا نخواهد توانست خودش را احساس کند، احساس لذت واقعی و یا احساسات واقعی برای این موضوع را تجربه کند. درد گذشته او عاطفی را فلج کرده است. وقتی که من از لول استین فکر می کنم، کلمات که به ذهن می آیند، شکنندگی، بی ثباتی و فلج است. همانطور که قبلا گفتم، مطالعه شخصیت هیپنوتیزم یک زندگی است که توسط فاجعه و پیامدهای آن مشخص شده و ساختار یافته است، و همچنین یک رمان در عناصر جاذبه، وسواس و مالکیت است.

مشاهده لینک اصلی
در اینجا چند اصطلاح خوشایندی از این عبارت وجود دارد و پتانسیل توسعه تمایز وجودی از چگونگی انتخاب انسانیت ما را تعیین می کند. با این حال، هیچ کدام از این پرتعداد امیدوار کننده تا به حال از راه جالبی توسعه نیافته یا توسعه نیافته اند. در عوض، آنها مانند یک پیشنهاد، یک دست حاوی گنجینه احتمالی برگزار می شد، اما این پایان دست، به پایان رسید، خالی بود. این کتاب، با تمام اذیت کردن و وعده های خالی، باعث احساس سردی و خالی شد. در ابتدای نوشتن سبک Duras، من به اندازه کافی نیرو گرفته بودم که مرا از علامت 50 صفحه برداشت. (اگر یک کتاب 50 روزه من را به دست نیاورد، من صرفا خواندن را متوقف می کنم زیرا کتاب های بسیار زیادی وجود دارد و زندگی کوتاه است). با وجود ابتدا 50 صفحه گذشته، آرزو می کنم زمان من را تلف نکنم . این کتاب سرد، متضاد و نهایتا ناامید کننده بود.

مشاهده لینک اصلی
1001 کتاب بخوانید قبل از اینکه گروه را بخوانید. خواندن این گروه را بخوانید. چرا؟ من شکنجه می خواهم؟ من نمی دانم مردمی ... وای خنده دار و رویاانه و شاعرانه، جریان آگاهانه نوشتن ... اما خسته کننده است. آیا اتفاق می افتد، منظورم این است که به این افراد خوش می گذرد؟ lol Ok ... من قصد دارم به پایان برسد چون من نیمی از راه و آن را می خواند سریع ... اما من چهره یخ زده. به علاوه، من پیدا می کنم من تلنگر به جلو و عقب تلاش برای کشف whos گفت چه. شاید در ترجمه چیزی گم شده باشد، که غالبا اغلب درست است. خب ... من کتاب را تمام کردم من نمی توانم بگویم این واقعا یک کتاب بود که من قبل از مرگ باید بخوانم. تعجب می کنم چرا آنها آن را @ دوست داشتنی @ از لول استین. خیلی زرنگ با رفتن به تمام جنبه های مخفی ادامه دارد. لول

مشاهده لینک اصلی
پاراگراف نمونه:Lol رویاهای زمان دیگر زمانی که همان چیزی است که اتفاق می افتد اتفاق می افتد متفاوت است. به روش دیگری هزاران بار. هر کجا. در جای دیگر در میان دیگران، هزاران نفر دیگر که مانند خودمان رویای این زمان را دارند، لزوما. این رویا من را آزار می دهد. امتیاز سه ستاره برای خوانایی نیست.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب شیدایی لل. و. اشتاین


#داستان ماجرایی - #ادبیات فرانسه - #داستان عاشقانه - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1960 میلادی - #صد کتاب قرن لوموند -
#انتشارات اختران - #مارگریت دوراس - #قاسم رویین
کتاب های مرتبط با - کتاب شیدایی لل. و. اشتاین


 کتاب یعقوب کذاب
 کتاب خلسه مادی
 کتاب جاسوسی که از سردسیر آمد
 کتاب زن در ریگ روان
 کتاب نظم اشیاء: دیرینه شناسی علوم انسانی
 کتاب سرایدار و زبان کوهستانی