معرفی کتاب خانه ای برای آقای بیسواس

اثر وی. اس. نیپال از انتشارات نیلوفر - مترجم: مهدی غبرایی-دهه 1960 میلادی

شاهکار اولیه کار حرفه ای ویسکی سعید نایپول، "خانه ای برای آقای بیواس" یک داستان فراموش نشدنی است که توسط پدر نایپولز الهام گرفته شده است که به عنوان یکی از بهترین رمان های بیستم میلادی شناخته شده است. در ماه های شانزده ساله، آقای محمد بیسواس در مقابل سرنوشت برای رسیدن به بعضی از ظواهر استقلال مبارزه کرده است، و تنها با یک عمر از فاجعه مواجه است. آقای بویسو از یک محل اقامت به سوی دیگر پس از مرگ غرق پدرش، که او به طور سهل انگاری مسئول است، مشتاقانه برای مکانی که می تواند به خانه بپردازد، مشتاق است. اما هنگامی که او به خانواده سلطنتی سلطنتی که او ناخودآگاه وابسته می شود، ازدواج می کند، آقای بیواس در تلاش سخت و بی پایان برای تضعیف قدرت خود در برابر او و خرید یک خانه از خود است. کمدی ترسناک و دلنشین، یک خانه برای آقای بویسو به طور استراتژیک تلاش انسان را برای خودمختاری علیه یک بوم پس از استعمار نشان می دهد.


خرید کتاب خانه ای برای آقای بیسواس
جستجوی کتاب خانه ای برای آقای بیسواس در گودریدز

معرفی کتاب خانه ای برای آقای بیسواس از نگاه کاربران
@خانه ای برای آقای بیسواس رامی توان تلاش مردی دانست که سرشت انقلابی ندارد اما نیروهای عرف و عادت و افسانه و خرافات در روحش طغیان برمی انگیزد...آقای بیسواس هر چند با خانواده تولسی وصلت کرده،با آنها یگانه نمی شود و راه و روش سنتی و معهودشان را دنبال نمی کند.خوش ندارد به آنان خدمت کند و از آن می هراسد که به بردگی درآید.بره رام نیست و بارها یک تنه در برابر دیگران قد علم می کند.پیروزی او رهایی @آنند@پسرش و مردن در خانه خویش است.....این کتاب عظمت و شکوه دیکنزی را دارد منهای احساسات گرایی،گریز زدن یا پند دادن او[email protected]پل سورو
نایپل نویسنده این کتاب متولد ترینیداد است.آقای غبرایی مترجم این کتاب در جایی از ارتباط برقرار کردن خویش با این کتاب وبرخی شباهتها با زادگاه خویش@لنگرود@ گفته است همچنین گفته که بر خلاف او خواننده های ایرانی زیاد با این کتاب ارتباط برقرار نکرده اند.
کتاب با خبر مرگ اقای بیسواس اغاز می شود مردی که با ازدواج گرفتار روابط خانواده ای می شود مملو از خرافات ،تعصبات مذهبی،سنتها و حسادتها و با وجود ناتوانی دربرابر آنها می ایستد وسعی می کند به هیات انها درنیاید.هر چند گاهی تا سطح انها تنزل پیدا می کند ولی تا پایان دست از رویای خود نمی کشد@خرید خانه ای برای خود @


مشاهده لینک اصلی
این ممکن است باعث شود موهایتان را بیرون بکشید. بنابراین اگر شما قبلا کف دست شما ممکن است نیاز به خواندن آن پوشیدن کلاه گیس. همچنین، شما نیاز به یک ذره بین برای پیدا کردن طرح. من مجبور شدم نمونه ها \u0026 amp؛ آنها را به یک آزمایشگاه ارسال کنید. ظاهرا آثار قابل کشف داستان در اینجا وجود دارد. اما هیچ وقت متوجه نشوید. همه چیز این است که یک زندگی آرام و محتاطانه از طریق زندگی یک انسان سوم جهان، کسی که به طور تصادفی ازدواج می کند، ظاهرا به طور چهار ساله نیز دارای چهار فرزند است، بدون داشتن رابطه جنسی تا حد امکان دیدن. احتمالا فقط یک نمونه شیشه ای را به سمت همسرش در هر سال یا بیشتر فشار داد، در حالی که بین درخواست های piccalilly و شکایت از کاهش کیفیت مبلمان دوم. Ugh.The بسیاری از صفحات این کتاب معامله های ناخوشایند آقای Biswas با قوانین خود را و نحوه او از کارهای مختلف خود متنفر است. و تقریبا تقریبا هر چیز دیگری. اما همه این ها توسط VS Naipauls تحسین برانگیز با روحیه ی دوست داشتنی روبرو می شود که بیشتر از یک بار جزئیات جزئیات جسمی را به ارتفاعات بالا می برد. آه! باید بدون خواندن، اما هنگامی که الاغ خود را به انتهای خود بکشید، می روید درخشش کوتاهی از خود رضایت داشته باشید. چهار ستاره، اما از طریق دندان های واقعا تراشیده شده.

مشاهده لینک اصلی
زندگی، از ابتدا تا انتها. این یک کتاب برای بزرگسالان است - افرادی که به طور پیوسته برای فهمیدن زندگی زندگی خود، افرادی که با نیروهای متضاد از تعهد به خانواده و تمایل به استقلال برخورد کرده اند، تلاش کرده اند. این صفحه یک تورنر نیست - و من آن را تحسین می کنم. در کنار خواندن علاوه بر اینکه می خواهید بدانید چه اتفاقی می افتد - تعادل قدرت همیشه در خانواده تغییر می کند؛ حوادث کوچکی که برای همیشه تغییر می کند؛ تصمیماتی که بیش از حد تغییر می کند بسیار کم است؛ پیروزی های کوچک سخت پیروز شده؛ کم و زیاد کردن انتظارات. این یک چیز دیوانه است که می گویند، اما اگر مسئولیت تدریس بیگانه را درمورد آنچه انسان می دانستم باشد، آنچه که آن را دوست داشتم از طریق زندگی به عنوان یک انسان حرکت کنم، ممکن است این کتاب را به آن بدهم.

مشاهده لینک اصلی
به نوعی من علیه V.S. بدون هیچ دلیلی نیاپول، بنابراین از کتاب خواندن اجتناب کردم. اما در نهایت، از تعصب وحشتناک من آگاه شدم، من خودم را برای خانم بیسواس خواندم و رمان بیشتر از همه انتظارات من بود. که به راحتی سرپناه اضافه شده است. آب از قرقره ها در جریان ها به طور مساوی تقسیم شده است و خانه را محاصره می کند. آب از زیر زمین سقوط کرد. گلوله های خاک به مدت طولانی ناپدید شدند. آب از کانال های پیچ و خم خارج شد و راه خود را به سمت جاده و پایین به سمت توخالی قبل از سربازخانه تحمیل کرد. و باران همچنان سرگردان بود، و سقف آواز خواند. برای چند ثانیه در یک لحظه رعد و برق یک دنیای بی نظیر درخشان را روشن کرد. گل تازه از قبر تارزان در یک جریان منظم نازک رها شده است. لکه های قهوه ای به زمین افتاده اند. سپس رعد و برق آمد، گرانیت و نزدیک شد. آناند فکر کرد یک بخار غول پیکر که از آسمان عبور می کند. رعد و برق هیجان انگیز بود، اما باعث شد او احساس عجیب و غریب کند. این رعد و برق، او را به اتاق خواب فرستاد. رمان در کلمات، احساسات، رنگ ها و مشاهدات ظریفانه بسیار زیاد است. \"مضحک بودن ضعف هایی است که ضعیف یکدیگر را در سایه قدرت حفظ می کنند.\" یک خانه برای آقای Biswas یک تجزیه و تحلیل دقیق از ضعف های انسانی است، اما او از شورش خود را ترس است. آقای Biswas جاه طلبی های زیادی دارد، اما او بیش از حد می ترسد که آنها را تحقق بخشید. آقای Biswas امید بسیار زیادی دارد، اما او نیز ضعیف است تا آنها را تحقق بخشد. او فکر می کند که او برای زندگی بهتر مبارزه می کند، اما او فقط با آسیاب های بادی جنگ می کند. زندگی او چیزی جز مبارزه نیست و پس از آن او می میرد. اما فرزندانش معلوم شد که ثروت واقعی اوست.

مشاهده لینک اصلی
در آن وجود دارد، یک ساختار سقف کم عمق در خیابان سیکیم است که بلند در امتداد تخت های عطر از نیلوفرهای آنتوریم قرار دارد. خاطرات جدیدی از زمین مرطوب پس از باران، نرده های تازه رنگ آمیزی شده، گل های شیرین از درخت گوزن، عطر های مخلوط، از طریق اتاق گرم گرم و باد از طریق درختان تلسکوپ گذشته گذشته دردناک. حس تعلق خاطر با هویت مستحق - Mr. خانه مون بیسا. من از خاستگاه داستان های سومین دوره معاصر پست مدرن دورم. بسیاری از آنها من را تحریک می کنند که جنبه های خام ناشی از انفجار اقتصادی را درک می کنند که رویکرد ناگفته های من بی نظیر را نادیده می گیرد. با توجه به این معیار، من به طور محتاطانه از کتاب های ژرمن معتبر پیش بینی درک رضایت بخش استفاده می کنم. نایپول یک تصویر منسجم از زندگی فقیرنشین را که بین هویت خود و جاه طلبی های سخت گیر از دست داده است. این یک زندگی عصیان کننده و در عین حال پررنگ از یک مرد ساده است که از سورئالیسم کورکورانه که در ساعت نیمه شب شیطانی متولد می شود، زنده ماند. دیدار با مون بیسواس، جوانترین پسر کارگر زنبق وحشی، تولدش توسط عرفان خرافاتی لعنت شده بود و قرار بود ناامید کننده ویرانگر باشد. محروم شدن از زندگی یک نشانه استعاری برای ناتوانی و بدبختی است. او به خاطر مرگ پدرش و انحلال خانواده خانواده Biswas متهم شده است، او از طریق هر سر و صدا پیچیده زندگی خود را تلاش برای پیدا کردن یک نوع از خود رعایت، محبت و استقلال است. ازدواج او در خانواده مشهور تولسس بسیار ناراحت کننده و مضطرب است و او تنها در خانه همسرش به عنوان یکی از اعضای خانواده اش زندگی می کند. او با انجام وظایف عرفانی به طور مفصل ادامه می دهد، او همدردی خود را از بین می برد. تنها چشم انداز درخشانی از امید، یک رویا بسیار جذاب برای خرید خانه ای است که او می تواند خود را با آن تماس بگیرد. مفهوم به دست آوردن یک محل، یک نماد ابدی از وجود خود محمد به عنوان یک روزنامه نگار، یک پدر، یک شوهر و همچنین یک فرد آزاده است. نماد شگفت انگیز و آهسته گام بر خلاف بسیاری از پسوندهای استعماری ناکافی بودن در چندین تنظیمات جهان سوم تا تاریخ. فقر، بی عدالتی، عرفان وحشیانه، طبقه بندی نژادی از برتری طبقاتی (فقط به زیرساخت های روستایی) و مصیبت های ناشی از اختلاف های مادی، هیستری اجتماعی غلط است. داستان مونو به صورت فروتنانه قهرمانانه است. همه انسانها در زندگی خود می خواهد یک خانه ی دلپذیر و بدون ترس از تعصبات آزاربی باشد. برخی از این جنبه روانشناختی برای به دست آوردن خانه را مسخره می کنند. یک خانه برای گریه کردن با صدای بلند! چرا یک معامله بزرگ از آن انجام دهید؟ برای یک فرد که نه تنها در فقر رشد می کند، بلکه در میان مقادیر عجیب و غریب سختی های نامناسب قرار می گیرد؛ اعتقاد به داشتن یک خانه عمیقا رضایت بخش است، تا حدودی یک نبرد در خود است. بشنو، بشنو! برای محون برای برقراری صلح با زندگی معمولی دیوانهوار خود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را فقط اگر بخواهید از طریق بیش از 600 صفحه پر از ناراحتی، غم و غضب و گریه از یک خانواده بزرگ هند - ترنیدادان، را انتخاب کنید. برنده جایزه نوبل است که ناامید کننده است. طرح کوچک است و طنز به طعم من نیست. من تا اندازه ای خسته شدم که تمایلی به توضیح بیشتر ندارم. وقتی یک کتاب این خسته کننده است فقط چیزی برای گفتن وجود ندارد. پس از 144 صفحه: بر روی پشت جلد نیوزویک و آنتونی بورگز از کتاب هاcomic insight و power @ صحبت می کنند. آنها راجع به چه چیزی صحبت میکنند؟! خانواده ای وجود دارد که هر کس شکایتی دارد و بر روی یکدیگر قرار دارد. من اصلا طنز را نمی بینم. آنچه که درباره فرهنگ ترنیداد و توباگو آموخته ام حداقل است. آیا من باید ادامه دهم؟ آیا این یکی از آن کتابهایی است که شما دوست دارید، پس هیچکس بدی را نمی پذیرد؟ تکمیل شده 16 آوریل 2013

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب خانه ای برای آقای بیسواس


#جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات انگلیس - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1960 میلادی - #صد رمان برتر مدرن لایبرری - به انتخاب منتقدین -
#انتشارات نیلوفر - #وی. اس. نیپال - #مهدی غبرایی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه ای برای آقای بیسواس


 کتاب مرشد و مارگریتا
 کتاب آخرین تک شاخ
 کتاب فرزندان سانچز
 کتاب زمستان
 کتاب هرتزوگ
 کتاب کلمات