معرفی کتاب تازه کارها

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-دهه 1960 میلادی

سران (1959) اولین اثر منتشر شده ماریو وارگاس لووسا بود و با اولین شناخت ادبی او، جایزه آئول لئوپولدو به دست آورد. بر طبق نظر نویسنده، "اربابها یک میکرو کلاسیک کوچک از آنچه که بقیه کتابهای من تبدیل می شوند،" است. وقتی نوشت: The Cubs (1967) نویسنده پرو در حال حاضر ماریو وارگاس لواسا میگوید: "از تمام آثاری که نوشتهام، شما که دارای تفاسیر متنوع تر است. "[از پشت سر هم] از شخصیت های اصلی نوجوانان این دو متن، نشان دهنده ی استبداد و خشونت است که جامعه را علامت گذاری می کند و انتظارات ساکنان آن را نابود می کند.


خرید کتاب تازه کارها
جستجوی کتاب تازه کارها در گودریدز

معرفی کتاب تازه کارها از نگاه کاربران
همانطور که بعضی از افراد تصادفی به من گفتند، داستانهای وارگاس للاستا پر از ناامیدی هستند، آنها طعم بدی را در دهان ما و یا در قلب ما می گذارند. او داستان خود را به عنوان آن را می گوید، به طور ناگهانی شخصیت های خود را نجات داد، درست مثل یک قاضی بی طرف و بی احساس. در مجموعه اول داستان،Los Jefes @، همیشه پیچ و تاب وحشتناک وجود دارد. فقط یکی از آنها چیزی است که ما در پایان خوشحال می بینیم، اما همه زیبایی نوشته شده اند. بخش دومLos cachorros @ طولانی تر است و آنچه که من واقعا در مورد آن دوست داشتم، سبک نوشتن است. راوی مخلوط بین شخص اول و در همه جا است، تغییر نزدیک بودن خواننده به شخصیت ها. همچنین چگونگی ترجمه این مکالمه نابغه خالص است. در واقع می تواند احساس کند که چگونه آنها صحبت می کنند، سوال می کنند، پاسخ می دهند، قطع می کنند؛ ریتم گفتگو.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب باید به شرح زیر باشد: در بخشی از فرماندهان، ما دارای یک وارگاس لوسا صاحب یک روایت فوق العاده است، اما با نقایص خاص در پایان داستانهای او: برخی از آسان، برخی از شیک، برخی شتابان تر . با این حال، اگر کسی خطاهای طبیعی نویسندگی جوان را نادیده بگیرد، متوجه خواهد شد که چیزی وجود دارد: یک پروسۀ جالبی است. پس از آن: توله ها: شاهکار کوچک، پر از زمین، زبان، ساختار، شجاعت و تحریک. اولین وارگاس لوسا، یکی از فرماندهان، (به طرز طعنه آمیزی) یک توله سگ بود که وقتی در حال رشد بود متن کامل فضایی نوشت. به همین دلیل پنج ستاره: لوس بوسکو / لوس کاکورروز بیش از یک کتاب است: این یک نقاشی است، تصویری کامل از اینکه نویسنده چگونه پیش از چشم ما رشد می کند.

مشاهده لینک اصلی
ماریو وارگاس لوسا این هفت داستان کوتاه را قبل از اولین رمانش نوشته بود. در مقدمه مفید، نویسنده به طور خلاصه توصیف آنچه به هر داستان منجر شد. در آن زمان، MVL عاشقانه همینگویی بود و داستان هایی مانند Papa-does-Lima-or-the-Andes. کار بسیار خوب است، نشان دادن MVLs جامع حتی قبل از اولین کار خود را منتشر شده است. چند داستان، به ویژه دو من که بیشتر از آن لذت بردم، @ Cubs @ و @ Leaders @، در درجه اول گفتگو هستند. آنها احساساتی دارند که برای خوانندگان رمانهای او بسیار آشنا هستند. داستان \"پدربزرگ @\" عجیب و غریب برای MVL است و پیشگفتار او از آن می گوید: \"من عاقلانه نبود که در سبک\" شیطانی \"باقی بمانم.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که شما در تلاش برای @ قرار دادن @ این مجموعه در @ آرمان حرفه ای آرک، متوقف @ آن را برای شما انجام می شود؟ برای من، این کتاب به همان اندازه گسترش @ من نیست، @ اما @ ما @: گروهی از رقبای و همتایان وجود دارد @ دست زدن به صفحه @ من تحسین، چگونه آگاهی از جامعه تقریبا به عنوان واحد روایت سازمان. من متوجه شدم که مهارت سیاسی تقریبا یک حس تاثیر است: چگونه شخصیت ها سعی می کنند به یکدیگر کمک کنند، بلکه اطلاعاتی را در مورد یکدیگر پیدا می کنند. خوشبختی فراگیر، اگر به طور کامل اعتماد نباشد، سخاوتمندانه است.

مشاهده لینک اصلی
@ فرماندهان @. کتاب داستان یگانه ورگاس لوسا. آنها ساختار خطی را دنبال نمی کنند، به طوری که فقط به عنوان داستان پیشرفت خواننده می آموزد که چه چیزی واقعا اتفاق می افتد. خشونت، جوانان و مفهوم نر از برخی موضوعات تکراری است. تمام داستان ها مرا خوشحال کردند مورد علاقه من: @ بازدید کننده @. یکی از آنهایی که کمتر دوست داشتم: @ El abuelo @. @ Los cachorros @. داستان کوچک که به نظر می رسد پیشرفت به @ شهر و سگ @. ویلیام با سابقه کاستراسیون روبرو شد، با طنز خاصی از نویسنده و روایت او در میان گفتگوها متمرکز بود.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب تازه کارها


#جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات مدرن - #ادبیات پرو - #دهه 1960 میلادی - #داستان کوتاه -
#انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - #ماریو بارگاس یوسا - #خجسته کیهان
کتاب های مرتبط با - کتاب تازه کارها


 کتاب هرتزوگ
 کتاب از دولت عشق
 کتاب زن در ریگ روان
 کتاب خانه خوبرویان خفته
 کتاب مرشد و مارگریتا
 کتاب به خونسردی